Ecrypto globālie lietošanas noteikumi

Pēdējoreiz pārskatīts: 2019. gada 14. septembris

Šis līgums ir noslēgts starp jums (šeit saukts par“ jūs ”vai ar“ jūsu ”) un Ecrypto Global. Piekļūstot, izmantojot vai noklikšķinot uz“ Es piekrītu ”jebkuram no pakalpojumiem, ko Ecrypto Global vai kāds no tā saistītajiem uzņēmumiem piedāvā, izmantojot vietni (http://www.EcryptoGlobal.com), mūsu mobilās lietojumprogrammas vai jebkurus citus saistītus pakalpojumus, ko nodrošina Ecrypto Global vai tā filiāles, kā sīkāk aprakstīts tālāk 4. sadaļā (kopā Pakalpojumi), jūs piekrītat, ka esat lasījis , ir sapratis un akceptējis visus šajā Lietošanas noteikumu līgumā (vai šajos Noteikumos) ietvertos noteikumus un nosacījumus, kā arī mūsu privātuma politiku, kas atrodama vietnē https://www.EcryptoGlobal.com/privacy.php. lietojot noteiktas Pakalpojumu funkcijas, uz jums var attiekties papildu noteikumi un nosacījumi, kas piemērojami šādām funkcijām.

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šos noteikumus, jo tie regulē jūsu pakalpojumu izmantošanu. Šajos noteikumos ir svarīgi noteikumi, tostarp šķīrējtiesas noteikums, kas paredz, ka visas prasības ir jāatrisina saistošā šķīrējtiesā. Šķīrējtiesas līguma noteikumi ir izklāstīti 14. sadaļā turpmāk ar nosaukumu “strīdu izšķiršana: forums, šķīrējtiesa, atteikšanās no kopīgas prasības, piemērojamie likumi”. tāpat kā jebkura cita aktīva gadījumā digitālo valūtu vērtība var pieaugt vai samazināties, un pastāv ievērojams risks, ka jūs zaudēsit naudu pērkot, pārdodot, turot naudu, vai ieguldot digitālās valūtās. Izmantojot pakalpojumus, jūs atzīstat un piekrītat, ka (1) jūs apzināties riskus, kas saistīti ar darījumiem ar digitālajām valūtām (2), ka jūs uzņematies visus riskus saistībā ar pakalpojumu izmantošanu un tirdzniecību ar digitālajām valūtām. valūtas un (3) ecrypto global nav atbildīgs vai atbildīgs par šādiem riskiem vai nelabvēlīgiem rezultātiem.

Piekļūstot pakalpojumiem, izmantojot tos vai mēģinot tos izmantot jebkādā kvalitātē, jūs atzīstat, ka piekrītat un piekrītat ievērot šos noteikumus. Ja nepiekrītat, nepiekļūstiet un nelietojiet pakalpojumus.

1. Līguma nosacījumi

1. Līguma nosacījumi Ecrypto Global patur tiesības jebkurā laikā un pēc saviem ieskatiem grozīt vai mainīt Noteikumus. Ecrypto Global paziņos par šīm izmaiņām, atjauninot pārskatītos noteikumus tīmekļa vietnē un mainot“ [Pēdējoreiz pārskatīts:] Jebkuras un visas šo Noteikumu izmaiņas vai izmaiņas stāsies spēkā tūlīt pēc paziņošanas tīmekļa vietnē vai lietotājiem par tām tiks paziņotas. Tādējādi, turpinot izmantot Ecrypto Global pakalpojumus, tiek pieņemts grozītais līgums un noteikumi. Ja jūs nepiekrītat nevienam šo noteikumu izmaiņām, jums jāpārtrauc pakalpojumu izmantošana. Ecrypto Global mudina jūs bieži pārskatīt noteikumus, lai pārliecinātos, ka saprotat noteikumus un nosacījumus, kas attiecas uz piekļuvi pakalpojumiem un to izmantošanu.

2. Atbilstība

Reģistrējoties, lai izmantotu Ecrypto globālo kontu (kā noteikts turpmāk 5. sadaļā), jūs apliecināt un garantējat, ka jūs (a) esat vismaz 18 gadus vecs vai sasniedzis pilngadību, lai izveidotu saistošu līgumu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, (b) esat fiziska, juridiska persona vai cita organizācija ar pilnu rīcībspēju un pilnvarām stāties pie šiem noteikumiem, (c) iepriekš nav apturēta vai noņemta no mūsu pakalpojumu izmantošanas un (d) jums šobrīd nav esoša Ecrypto globālā konta, ( e) jūs neesat ASV persona. Ja jūs slēdzat šos noteikumus tādas juridiskas personas vārdā, kuras darbinieks vai aģents esat jūs, jūs pārstāvat un garantējat, ka jums ir visas nepieciešamās tiesības un pilnvaras, lai šāda juridiska persona būtu saistoša.

Kad jūs piekļūstat Ecrypto Global, mēs varam izmantot ierasto praksi, ievietojot datorā vai citās ierīcēs sīkus datu failus, kurus sauc par sīkdatnēm, flash sīkdatnēm, pikseļu tagus vai citus izsekošanas rīkus (šeit Sīkfaili ). apmeklējiet vietni Ecrypto Global. Sīkfaili ir nelieli informācijas biti, kas tiek automātiski saglabāti jūsu ierīces tīmekļa pārlūkprogrammā un kurus mēs varam izgūt. Informācijas veids, ko mēs apkopojam, ietver, bet ne tikai, unikālu apmeklētāju informācijas identificēšanu un informāciju, kas saistīta ar Mēs izmantojam šīs tehnoloģijas, lai palīdzētu mums atpazīt jūs kā lietotāju, apkopotu informāciju par jūsu Ecrypto Global izmantošanu, lai labāk pielāgotu mūsu pakalpojumus un saturu jums, kā arī apkopotu informāciju par jūsu datoru vai citām piekļuves ierīcēm (i) atbilstība mūsu atbilstības programmai un (ii) pārliecinieties, ka, atklājot nelikumīgas vai aizdomīgas konta darbības, netiek apdraudēta jūsu konta drošība. Izmantojot Ecrypto Global, jūs piekrītat un nderstand, ka mēs varam apkopot un / vai pārsūtīt visus savāktos datus jebkuram Ecrypto globālo pakalpojumu sniedzējam, piemēram, analītikas pakalpojumu sniedzējiem, kuri arī var izmantot iepriekš aprakstītās tehnoloģijas. Ja bloķēsit vai izdzēsīsit sīkfailus, iespējams, mēs nevarēsim jums sniegt visus Ecrypto Global pakalpojumus. Ja jūs nepiekrītat sīkfailu ievietošanai savā ierīcē, lūdzu, neapmeklējiet Ecrypto Global, nelietojiet to un nelietojiet to.

Ecrypto Global var izveidot saites uz citām vietnēm, kuras pārvalda trešās puses vai kuras satur trešās puses, un šādas citas vietnes var izveidot saites uz mūsu vietni. Jūs piekrītat un saprotat, ka Ecrypto Global nekontrolē citas šādas vietnes vai to saturu, un tai nebūs atbildību, kas izriet no šādām tīmekļa vietnēm vai to satura vai ir saistīta ar tām. Šādu saišu esamība nenozīmē šādu vietņu, to satura vai to operatoru apstiprināšanu. Ecrypto Global nodrošina šīs saites jums tikai ērtības labad.

3. Lietošanas aizliegums

Piekļūstot Pakalpojumiem un izmantojot tos, jūs apliecināt un garantējat, ka neesat nevienā tirdzniecības vai ekonomisko sankciju sarakstā, piemēram, ANO Drošības padomes sankciju sarakstā, kuru OFAC ir norādījis kā“ īpaši izraudzītu valstsvīru ”OFAC (Ārvalstu aktīvu kontroles birojs) ASV Valsts kases departaments) vai iekļauts ASV Tirdzniecības departamenta “Liegto personu sarakstā”. Ecrypto Global saglabā tiesības izvēlēties savus tirgus un jurisdikcijas, lai darbotos, un dažās valstīs pēc saviem ieskatiem var ierobežot vai noraidīt Pakalpojumus.

Ecryptoglobal šobrīd neapkalpo klientus šādās valstīs / reģionos / teritorijās: Kubā, Irānā, Ziemeļkorejā, Sudānā, Krimā, Sīrijā, ASV [ieskaitot visas ASV teritorijas, piemēram, Puertoriko, Amerikas Samoa, Guamu, Marianas ziemeļu salu un ASV Virdžīnu salas (Sentkriksis, Svētais Džons un Svētais Tomass)], Bangladeša, Bolīvija, Ekvadora un Kirgizstāna. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet pakalpojumu sniegšanas noteikumus, kā arī informāciju par risku un atbilstību.

4. Pakalpojumu apraksts

Ecrypto Global nodrošina tiešsaistes digitālo aktīvu tirdzniecības platformu (no šifrēšanas līdz kriptogrāfijai) produktiem, ko parasti sauc par kriptogrāfijas marķieriem, digitālajiem žetoniem vai kriptogrāfijas valūtu (kopā -Digital Currency). Ecrypto Global nenodrošina Fiat tirdzniecības iespējas kā daļu no Pakalpojumi Ecrypto Global darbojas kā tirdzniecības platformas nodrošinātājs, nevis kā pircējs vai pārdevējs darījumos, kas noslēgti starp tirgotājiem. Ecrypto Global nav arī tirgus veidotājs. Lietotājiem ir jāreģistrējas un jāatver konts Ecrypto Global, kā sīkāk aprakstīts tālāk 5. sadaļā. un noguldīt digitālos aktīvus pirms tirdzniecības uzsākšanas. Tirgotāji var pieprasīt savu digitālo aktīvu izņemšanu, ievērojot šajos noteikumos noteiktos ierobežojumus.

Jūs piekrītat un saprotat, ka gadījumā, ja digitālo aktīvu tīkls mēģina izplatīt vai dažreiz izplatīt (dažreiz sauktus par airdropping vai bootstrapping ) savus digitālos aktīvus uz atbalstītā tīkla digitālo aktīvu adresēm, mēs izturēsimies pret šo Digitālo aktīvu tīkls kā neatbalstīts, pagriezts tīkls.

Jūs arī piekrītat un saprotat, ka nepiesaistīti digitālie aktīvi nerada attiecības starp mums un sūtītāju un / vai ar tiem saistīto Digitālo aktīvu tīklu un neuzliek mums nekādas saistības, jo tās attiecas uz sūtītāju un / vai saistīto digitālo aktīvu tīklu.

Ecrypto Global strives to maintain the accuracy of information posted on the Services however it cannot and does not guarantee the accuracy, suitability, reliability, completeness, performance or fitness for any purpose of the content made available through the Services, and will not be liable for any loss or damage that may arise directly or indirectly from your use of such content. Information on the Services can be subjected to change without notice and is provided for the primary purpose of facilitating users to arrive at independent decisions. Ecrypto Global does not provide investment or advisory advice and will have no liability for the use or interpretation of information as stated on the Services or other communication mediums. All users of the Services must understand that there are risks involved in trading in Digital Currencies. Ecrypto Global encourages all users to exercise prudence and trade responsibly within their own means.

5. Ecrypto globālā konta reģistrācija un prasības


a. reģistrācija

Visiem Pakalpojumu lietotājiem (katrs“ Lietotājs ”) pirms Pakalpojumu izmantošanas jāreģistrējas vietnē (http://www.EcryptoGlobal.com/) Ecrypto Global kontam (“ Kontam ”). Lai reģistrētos Kontam , jums jāsniedz savs īstais vārds, e-pasta adrese un parole, kā arī jāpieņem lietošanas noteikumi, privātuma politika un piekrišanas forma.Ecrypto Global var pēc saviem ieskatiem atteikties atvērt kontu jums. Jūs piekrītat sniegt pilnīgu precīzu informāciju, atverot kontu, un piekrītat nekavējoties atjaunināt visu Ecrypto Global sniegto informāciju, lai šī informācija vienmēr būtu pilnīga un precīza. Katra reģistrācija paredzēta tikai vienam lietotājam un katram lietotājam (ieskaitot attiecībā uz jebkuru Lietotāju, kurš ir uzņēmējdarbība vai juridiska persona) drīkst uzturēt tikai vienu aktīvu kontu Ecrypto Global.

b. Lietotāja identitātes pārbaude

Reģistrējot kontu Ecrypto Global, jūs piekrītat koplietot personisko informāciju, kas pieprasīta identitātes pārbaudei. Šī informācija tiek īpaši izmantota naudas atmazgāšanas, teroristu finansēšanas, krāpšanas un citu finanšu noziegumu atklāšanai Ecrypto Global platformā. Mēs apkoposim, izmantosim un koplietosim šo informāciju saskaņā ar mūsu publicēto konfidencialitātes politiku. Papildus šīs informācijas sniegšanai, lai atvieglotu atbilstību globālajiem nozares standartiem datu saglabāšanai, jūs piekrītat atļaut mums saglabāt šādas informācijas ierakstu visu mūžu 5 gadus pēc konta slēgšanas. Jūs arī atļaujat mums tieši vai ar trešo personu starpniecību veikt izmeklēšanu, kas tiek uzskatīta par nepieciešamu, lai pārbaudītu jūsu identitāti vai aizsargātu jūs un / vai mūs pret tādiem finanšu noziegumiem kā krāpšana.

Identitātes verifikācijas informācija, kuru mēs pieprasām, var ietvert, bet ne tikai, jūsu: vārdu, e-pasta adresi, kontaktinformāciju, tālruņa numuru, lietotājvārdu, valdības izsniegtu ID, dzimšanas datumu un citu informāciju, kas savākta konta reģistrācijas laikā. sniedzot šo nepieciešamo informāciju, jūs apstiprināt, ka tā ir precīza un autentiska. Pēcreģistrācija jums jāgarantē, ka informācija ir patiesa, pilnīga un savlaicīgi atjaunināta ar visām izmaiņām. Ja rodas pamatotas šaubas, ka jebkura jūsu sniegtā informācija ir nepareizs, nepatiess, novecojis vai nepilnīgs, Ecrypto Global ir tiesības nosūtīt jums paziņojumu, lai pieprasītu labojumus, tieši noņemtu būtisko informāciju un atkarībā no gadījuma pārtrauktu visus pakalpojumus vai daļu no jums. un esat pilnībā atbildīgs par visiem zaudējumiem vai izdevumiem, kas radušies Ecrypto Global Service lietošanas laikā, ja ar jums nav iespējams sazināties, izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Ar šo jūs apzināties un priecājamies, ka jums ir pienākums visu sniegto informāciju atjaunināt, ja notiek kādas izmaiņas.

Reģistrējoties kontā, jūs ar šo pilnvarojat ecrypto global veikt izmeklēšanu tieši vai ar trešo personu starpniecību, ko ecrypto global uzskata par nepieciešamu, lai pārbaudītu jūsu identitāti vai aizsargātu jūs un / vai ecrypto global pret krāpšanu vai citiem finanšu noziegumiem, kā arī rīkotos ecrypto global var pamatoti uzskatīt par nepieciešamu, pamatojoties uz šādu izmeklēšanu rezultātiem. Jūs arī atzīstat un piekrītat, ka jūsu personīgā informācija var tikt atklāta kredītreitingu un krāpšanas novēršanas vai finanšu noziegumu aģentūrām un ka šie uzņēmumi var pilnībā atbildēt uz mūsu pieprasījumiem.

c. Konta lietošanas prasības

Kontus var izmantot tikai tā persona, kuras vārdā tie ir reģistrēti. Ecrypto Global patur tiesības apturēt, iesaldēt vai anulēt kontus, kurus izmanto citas personas, nevis personas, kuru vārdi ir reģistrēti. Jums par to nekavējoties jāpaziņo Ecrypto Global ja jums ir aizdomas vai uzzinājāt par sava lietotāja vārda un paroles neatļautu izmantošanu, Ecrypto Global neatbild par zaudējumiem vai kaitējumu, kas rodas no tā, ka jūs vai kāda trešā persona (neatkarīgi no tā, vai jūs esat pilnvarojusi vai nav pilnvarojusi jūsu kontu) ir izmantojusi jūsu kontu.

d. Konta drošība

Ecrypto Global cenšas uzturēt mums uzticēto lietotāju līdzekļu drošību un ir ieviesis nozares standarta aizsardzības pakalpojumus. Tomēr pastāv riski, kurus rada atsevišķas Lietotāju darbības. Jūs piekrītat apsvērt savus piekļuves akreditācijas datus, piemēram, lietotāja vārdu un paroli kā konfidenciālu informāciju un šādas informācijas neizpaušanu trešajām personām. Jūs arī piekrītat, ka tikai jūs pats esat atbildīgs par nepieciešamo drošības pasākumu veikšanu, lai aizsargātu savu kontu un personīgo informāciju.

Jūs pats esat atbildīgs par sava Ecrypto Global konta un paroles glabāšanu, un jūs esat atbildīgs par visām darbībām Kontā, un Ecrypto Global nebūs atbildīgs par zaudējumiem vai sekām, kas saistītas ar jūsu konta autorizētu vai neatļautu izmantošanu. akreditācijas dati, tostarp, bet ne tikai, informācijas izpaušana, informācijas ievietošana, piekrišana dažādiem noteikumiem un līgumiem vai to iesniegšana, noklikšķinot uz tīmekļa vietni, līguma atjaunošana tiešsaistē utt.

Izveidojot kontu, jūs piekrītat, ka:
(i) jūs nekavējoties paziņosit Ecrypto Global, ja jums būs zināms par jebkādu neatļautu jūsu Ecrypto Global konta un paroles izmantošanu vai jebkādiem citiem drošības noteikumu pārkāpumiem;
(ii) jūs stingri ievērosit vietnes / pakalpojuma drošību, autentifikāciju, darījumu, iekasēšanu, izņemšanas mehānismu vai procedūras, un
(iii) jūs izrakstīsities no vietnes, veicot atbilstošas ​​darbības beigās par katru apmeklējumu.

6. Pakalpojumu izmantošanas vadlīnijas


a. licence

Ievērojot to, ka jūs pastāvīgi ievērojat šo noteikumu skaidros noteikumus un nosacījumus, Ecrypto Global jums nodrošina atsaucamu, ierobežotu, bez atlīdzības, neizslēdzamu, nenododamu un nelicencējamu licenci piekļuvei un pakalpojumu izmantošanai vietnē datoram vai citai ar internetu saderīgai ierīcei tikai personīgai, iekšējai lietošanai. Jums nav atļauts izmantot Pakalpojumus tālākpārdošanai vai komerciālai izmantošanai, ieskaitot darījumu izvietošanu citas personas vai vienības vārdā. Visa šāda izmantošana ir skaidri aizliegta un ir uzskatāma par būtisks šo noteikumu pārkāpums. Pakalpojumu satura izkārtojums, formatējums, funkcijas un piekļuves privilēģijas ir tādas, kā to ir noteikusi Ecrypto Global pēc saviem ieskatiem. Ar šo tiek paturētas visas tiesības, kas nav skaidri piešķirtas saskaņā ar šiem noteikumiem. Attiecīgi jūs esat ar šo aizliegts izmantot Pakalpojumus jebkādā veidā, kas nav skaidri un nepārprotami atļauts šajos noteikumos.

Šie Noteikumi nodrošina tikai ierobežotu piekļuvi Pakalpojumiem un to izmantošanu. Tādējādi jūs piekrītat, ka Ecrypto Global nenodod jums vai kādam citam īpašumtiesības vai intelektuālā īpašuma intereses vai īpašumtiesības uz Pakalpojumiem vai uz jebkuru Ecrypto Global intelektuālo īpašumu. izmantojot visu pakalpojumu, viss teksts, grafika, lietotāja saskarnes, vizuālās saskarnes, fotogrāfijas, skaņas, mākslas darbi, datora kods (ieskaitot html kodu), programmas, programmatūra, produkti, informācija un dokumentācija, kā arī dizains, struktūra, Jebkura satura, kas atrodas Pakalpojumos vai ir pieejams caur Pakalpojumiem, atlase, koordinācija, izpausme, “izskats un izjūta” un kārtošana pieder vienīgi Ecrypto Global vai tā dalībniekiem, vecākiem (-iem), licences devējiem vai saistītajiem uzņēmumiem, tos kontrolē un / vai licencē. .

Ecrypto Global pieder visas atsauksmes, ieteikumi, idejas vai cita informācija vai materiāli par Ecrypto Global vai Pakalpojumiem, kurus jūs sniedzat, izmantojot e-pastu, izmantojot Pakalpojumus vai kā citādi (Atsauksmes). Ar šo jūs visas tiesības piešķirat Ecrypto Global, nosaukums un interese par atsauksmēm, kā arī visas ar tām saistītās intelektuālā īpašuma tiesības. Jums nebūs tiesību un ar šo jūs atsakāties no jebkādām prasībām par atzīšanu vai kompensāciju, pamatojoties uz atsauksmēm vai jebkādām izmaiņām, kas veiktas, pamatojoties uz atsauksmēm.

b. Ierobežojumi

Lietojot Pakalpojumus, jūs piekrītat un piekrītat ievērot šādus nosacījumus:
 1. Ecrypto Global ir mūsu patentētā platforma. Ecrypto Global, kā arī visu Vietnes materiālu aizsargā autortiesības un citi intelektuālā īpašuma likumi. Jūs piekrītat un saprotat, ka nevajag modificēt, kopēt, reproducēt, atkārtoti nosūtīt, izplatīt, pārdot, publicēt, pārraidīt , izveidot atvasinātus darbus no Ecrypto Global avota koda vai līdzīgiem patentētiem vai konfidenciāliem datiem vai citu līdzīgu informāciju, kas tiek sniegta, izmantojot Ecrypto Global, bez mūsu iepriekšējas skaidras rakstiskas piekrišanas. Jūs nedrīkstat izmantot Ecrypto Global nekādiem nelikumīgiem mērķiem.
 2. Ar šo mēs jums piešķiram nepiešķirtu un neizslēdzamu personisku licenci bez atlīdzības visā pasaulē, bez maksas, lai izmantotu Ecrypto Global saskaņā ar šiem noteikumiem. Visi citi lietojumi ir aizliegti. Visas tiesības uz Ecrypto Global un uz to, un šeit nav piešķirtas, ir rezervēti
 3. Ecrypto Global un Ecrypto Global logotips (reģistrēts vai nereģistrēts) ir īpašumtiesību zīmes, kas licencētas Ecrypto Global un aizsargātas ar piemērojamiem preču zīmju likumiem. Nekas šajos noteikumos nevar tikt interpretēts kā tāds, kas piešķir licenci vai tiesības izmantot kādu no Ecrypto Global. Marķējumi, kas tiek parādīti šeit bez mūsu skaidras rakstiskas piekrišanas. Ecrypto globālo marķējumu neatļauta izmantošana ir stingri aizliegta. Jūs nedrīkstat izmantot nevienu Ecrypto globālo marķējumu saistībā ar radīšanu, izsniegšanu, pārdošanu, pārdošanas piedāvājumu, tirdzniecību, izplatīšanu, lūgšanu. , jebkādu ieguldījumu produktu (piemēram, digitālo aktīvu, Fiat valūtas, vērtspapīru, preču, ieguldījumu vai tirdzniecības produktu, atvasinājumu, strukturētu produktu, ieguldījumu fondu, ieguldījumu portfeļu, preču portfeļu, mijmaiņas darījumu, pārvēršanas vērtspapīros vai sintētisku produktu u. tml.) mārketings vai reklamēšana. ), tostarp gadījumos, kad ieguldījumu produkta cena, atdeve un / vai veiktspēja ir balstīta uz Ecrypto Glo, ir iegūta no tā vai ir saistīta ar to bal vai jebkura tā daļa bez atsevišķa rakstiska līguma ar mums. Mēs varam izmantot tehnoloģiju, kas ir viena vai vairāku neizlemtu patentu pieteikumu priekšmets. Piekļūstot Pakalpojumam, jūs piekrītat, ka Ecrypto Global ir tiesības izmeklēt visus šo noteikumu pārkāpumus, vienpusēji noteikt, vai esat pārkāpis šos noteikumus, un veikt darbības, lai piemērotu attiecīgos noteikumus, nesaņemot jūsu piekrišanu vai iepriekš nepaziņojot par to jums. Šādu darbību piemēri ir, bet ne tikai:
Piekļūstot Pakalpojumam, jūs piekrītat, ka Ecrypto Global ir tiesības izmeklēt visus šo noteikumu pārkāpumus, vienpusēji noteikt, vai esat pārkāpis šos noteikumus, un veikt darbības, lai piemērotu attiecīgos noteikumus, nesaņemot jūsu piekrišanu vai iepriekš nepaziņojot par to jums. Šādu darbību piemēri ir, bet ne tikai:
 • bloķēt un aizvērt pasūtījumu pieprasījumus
 • iesaldēt kontu
 • ziņošana par incidentu varas iestādēm
 • publicēt iespējamos pārkāpumus un veiktās darbības
 • dzēšot visu jūsu publicēto informāciju, kas pārkāpj

7. Pasūtījumi un apkalpošanas maksa


a. rīkojumi

Ievietojot rīkojumu veikt tirdzniecību, izmantojot Pakalpojumus (Rīkojums), jūsu konts tiks atjaunināts, lai atspoguļotu atvērto pasūtījumu, un jūsu pasūtījums tiks iekļauts Ecrypto Global pasūtījumu grāmatā, lai tas būtu saskaņots ar citu lietotāju pasūtījumiem. Ja visi vai arī jūsu pasūtījuma daļa tiek saskaņota ar citu lietotāju, Pakalpojumi veiks apmaiņu (“Tirdzniecība”). Pēc tirdzniecības izpildes jūsu konts tiks atjaunināts, lai atspoguļotu, ka Pasūtījums ir vai nu slēgts, jo tas ir pilnībā izpildīts izpildīti vai atjaunināti, lai atspoguļotu daļēju Rīkojuma izpildi. Rīkojumi paliks atvērti līdz pilnīgai izpildei vai atcelšanai saskaņā ar zemāk esošo b) apakšpunktu. Tirdzniecības veikšanas nolūkā jūs atļaujat Ecrypto Global veikt pagaidu kontroli pār digitālo valūtu. kuru jūs realizējat tirdzniecībā.

b. Anulēšana

Izmantojot Pakalpojumus, jūs varat atcelt tikai tad, ja šāda atcelšana notiek pirms jūsu pasūtījums ir saskaņots ar cita lietotāja pasūtījumu. Kad jūsu pasūtījums ir saskaņots ar cita lietotāja pasūtījumu, jūs to nevarat mainīt, atsaukt vai atcelt. jūsu pilnvarojums Ecrypto Global pabeigt šādu Rīkojumu. Ja kāds pasūtījums ir daļēji saskaņots, jūs varat atcelt nesaskaņotu Rīkojuma daļu, ja vien un kamēr nav saskaņota neatbilstošā daļa. Ecrypto Global patur tiesības noraidīt jebkuru atcelšanas pieprasījumu, kas saistīts ar Pēc tam, kad esat iesniedzis šādu Rīkojumu, ja kontā nepietiek digitālās valūtas, lai izpildītu pasūtījumu, Ecrypto Global var atcelt visu Rīkojumu vai izpildīt daļēju Rīkojumu, kuru var segt jūsu konta digitālā valūta ( katrā gadījumā pēc tam, kad ir atskaitītas visas maksas, kas jāmaksā Ecrypto Global saistībā ar tirdzniecību, kā aprakstīts c) apakšpunktā).

c. Maksas

Jūs piekrītat maksāt Ecrypto Global nodevas, kas norādītas vietnē (http://www.EcryptoGlobal.com/); kuras laiku pa laikam var atjaunināt tikai pēc Ecrypto Global izvēles. Jebkura šāda atjaunināta maksa tiks piemērota perspektīvā visiem darījumiem vai citi darījumi, kas notiek pēc šādas atjauninātas maksas spēkā stāšanās dienas. Jūs pilnvarojat Ecrypto Global noņemt no sava konta visas summas, kas attiecas uz visām piemērojamām maksām, kuras jums pienākas saskaņā ar šiem noteikumiem.

8. Juridiskās izmaksas

Jūs piekrītat atlīdzināt mums un jebkuram Ecrypto globālo pakalpojumu sniedzējam faktiskās, pamatotās juridiskās izmaksas un izdevumus, kas tieši saistīti ar jūsu kontu vai jebkuru ar to saistītu kontu, kas izriet no jebkuras normatīvas izmeklēšanas, tiesiskas darbības, tiesvedības, strīda vai izmeklēšanas par šādām situācijām rodas vai ir paredzami, kas rodas vai ir saistīti ar jums vai ar jūsu Ecrypto Global lietošanu. Mums būs tiesības iekasēt jūsu Ecrypto Global kontu par šādām izmaksām bez iepriekšēja brīdinājuma, ieskaitot ar likumu saistītās un ar izpildi saistītās izmaksas, kas mums rodas. Jebkurš ieturējums ilgs laika posms, kas ir saprātīgi nepieciešams, lai atrisinātu jebkuru aktuālu normatīvu vai juridisku problēmu, un visas no jums nopelnītās summas mēs varam ievietot atsevišķā kontā un samaksāsim jums atlikušo atlikumu pēc tam, kad tiks atrisināta kāda atzītā problēma. Turklāt jūs piekrītat ja šādas paredzamas vai reālas darbības attiecas uz konkrētu aktīvu jūsu kontā, šo aktīvu nedrīkst pārvietot no minētā konta, kamēr vien problēma nav atrisināta. ed. Pēc pieprasījuma mēs piegādāsim visu rēķinu kopijas.

9.Atbildība


a. Atteikšanās no garantijām

Ciktāl to pieļauj piemērojamie likumi, pakalpojumi, ecrypto globālie materiāli un visi produkti, pakalpojumi vai citi priekšmeti, ko nodrošina ecrypto global vai kas tiek sniegti ecrypto global vārdā, tiek sniegti uz principa“ tāds, kāds ir ”un“ pēc pieejamības ”, un ecrypto global. skaidri atsakās un jūs atsakāties no jebkādām jebkāda veida izteiktām vai netiešām garantijām, ieskaitot, bet ne tikai, netiešas garantijas par tirdzniecību, piemērotību noteiktam mērķim, īpašumtiesībām vai pārkāpumiem vai garantijām, kas izriet no izpildes gaitas, Neierobežojot iepriekšminēto, ecrypto global nenozīmē un negarantē, ka vietne, pakalpojumi vai ecrypto globālie materiāli ir precīzi, pilnīgi, uzticami, aktuāli, bez kļūdām vai bez vīrusiem vai citiem kaitīgiem Ecrypto global negarantē, ka kāds pasūtījums tiks izpildīts, pieņemts, reģistrēts vai palicis atvērts. Ar šo jūs apliecināt, izņemot šajā līgumā noteiktos izteiktos paziņojumus Es piekrītu, ka jūs neesat paļāvies uz nevienu citu rakstisku vai mutisku paziņojumu vai izpratni par pakalpojumu izmantošanu un piekļuvi tiem. Neierobežojot iepriekšminēto, jūs ar šo saprotat un piekrītat, ka ecrypto global nebūs atbildīgs par zaudējumiem vai kaitējumu, kas rodas vai ir saistīts ar: a) jebkādu digitālo valūtas cenu datu neprecizitāti, trūkumiem vai izlaidumu, b) kļūdu vai šādu datu pārsūtīšanas kavēšanās, (c) jebkādu šādu datu pārtraukšana un (d) jebkādi zaudējumi, kas radušies cita lietotāja darbībām, bezdarbībai vai šī līguma pārkāpumiem.

Šeit ietvertā atruna par netiešajām garantijām var nebūt piemērojama, ja un ciktāl to aizliedz jūsu jurisdikcijas piemērojamie likumi.

b. Atteikšanās no zaudējumiem un atbildības ierobežošana

Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, ecrypto global nekādā gadījumā tā filiāles un to attiecīgie akcionāri, locekļi, direktori, virsnieki, darbinieki, advokāti, pārstāvji, pārstāvji, piegādātāji vai darbuzņēmēji nebūs atbildīgi par jebkādu nejaušu, netiešu, īpašu , soda, izrietošie vai līdzīgi zaudējumi vai saistības neatkarīgi no tā (ieskaitot, bet ne tikai, zaudējumu atlīdzināšanu par datu, informācijas, ieņēmumu, peļņas vai cita biznesa vai finansiāla labuma zaudēšanu), kas rodas vai ir saistīti ar pakalpojumiem, jebkādu sniegumu vai neizpildi pakalpojumu vai jebkura cita produkta, pakalpojuma vai cita objekta, ko nodrošina ecrypto global un tā filiāles vai kas tiek sniegti viņu vārdā, neatkarīgi no tā, vai tie ir noslēgti saskaņā ar līgumu, statūtiem, stingru atbildību vai citu teoriju, pat ja ecrypto global ir paziņots par šādu kaitējumu iespējamību, izņemot tiktāl, ciktāl galīgais tiesas lēmums ir par to, ka šādi zaudējumi ir radušies ecrypto global rupjas neuzmanības, krāpšanas, tīša pārkāpuma vai nodoma rezultātā l likuma pārkāpums. Dažās jurisdikcijās nav atļauts izslēgt vai ierobežot nejaušus vai izrietošus zaudējumus, tāpēc, iespējams, iepriekš minētais ierobežojums uz jums neattiecas.

Neskatoties uz iepriekšminēto, ecrypto global, tā filiāļu un to attiecīgo akcionāru, dalībnieku, direktoru, virsnieku, darbinieku, darbinieku, advokātu, aģentu, pārstāvju, piegādātāju vai darbuzņēmēju atbildība par pakalpojumu sniegšanu nekādā gadījumā nebūs Pakalpojumu vai jebkura cita produkta, pakalpojuma vai cita objekta, ko nodrošina ecrypto global vai tā filiāles vai kas tiek sniegti viņu vārdā, neizpilde neatkarīgi no tā, vai tie saskaņā ar līgumu, statūtiem, stingru atbildību vai citu teoriju pārsniedz maksu, kuru jūs maksājāt ecrypto global saskaņā ar šo nolīgumu divpadsmit mēnešu periodā tieši pirms notikuma, kas ir pamatā prasībai par atbildību.

c. Kompensācija

Jūs piekrītat atlīdzināt un turēt nekaitīgu Ecrypto Global, tā filiālēm, darbuzņēmējiem, licencētājiem un viņu attiecīgajiem direktoriem, virsniekiem, darbiniekiem un aģentiem no un pret visām prasībām, darbībām, tiesvedību, izmeklēšanu, prasībām, tiesā, izmaksām, izdevumiem un zaudējumiem ( ieskaitot advokātu honorārus, soda naudas vai sodus, ko noteikusi jebkura pārvaldes iestāde), kas rodas no vai ir saistīti ar (i) jūsu pakalpojumu izmantošanu vai rīcību saistībā ar šiem pakalpojumiem, (ii) jūsu pārkāpumu vai šo noteikumu izpildi, vai ( iii) ja jūs izmantojat pakalpojumu, jūs pārkāpjat jebkuru piemērojamo likumu, noteikumu vai trešo personu tiesības.Ja jums ir pienākums atlīdzināt zaudējumus Ecrypto Global, tā filiālēm, darbuzņēmējiem, licencētājiem un viņu attiecīgajiem direktoriem, darbiniekiem, darbiniekiem vai aģentiem saskaņā ar šo klauzulu, Ecrypto Global būs tiesības pēc saviem ieskatiem kontrolēt jebkuru darbību vai procesu un noteikt, vai Ecrypto Global vēlas norēķināties, un ja jā, tad ar kādiem noteikumiem.

Jūs piekrītat un saprotat, ka nekas šajos Noteikumos nav uzskatāms par tādu, kas veidotu, radītu, netieši īstenotu vai citādi atzītu jebkāda veida partnerattiecības, nodarbinātību, kopuzņēmumu vai oficiālu uzņēmējdarbības vienību; kā arī šo personu tiesības un pienākumus. Pusēm ir jāierobežojas ar tām, kas ir skaidri izklāstītas šeit. Izņemot šeit ietvertos atlīdzības un attaisnojuma noteikumus, nekas, kas izteikts, minēts šajos Noteikumos vai izriet no šiem Noteikumiem, nav paredzēts, vai arī tas ir interpretējams kā tāds, kas jebkurai citai personai, izņemot šīs Puses, piešķir likumīgu vai vienlīdzīgas tiesības, tiesiskās aizsardzības līdzekļus vai prasības saskaņā ar šiem noteikumiem vai saistībā ar tiem, lai ieviestu jebkuru no tā noteikumiem, kas citādi varētu tikt interpretēti, lai šādām personām piešķirtu šādas tiesības, un šie noteikumi un visi to apliecinājumi, garantijas, derības, nosacījumi un to noteikumi ir paredzēti būt un būt tikai un vienīgi jums un mums.

10. Announcements

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi oficiālie paziņojumi, jaunumi, akcijas, konkursi un aviopārvadi tiks uzskaitīti vietnē: http: //EcryptoGlobal.com; kur mēs aicinām visus lietotājus regulāri atsaukties. Ecrypto Global nebūs atbildīgs vai atbildīgs nevienā kompensācijas veids, ja lietotājiem rodas personīgi zaudējumi, kas saistīti ar paziņojumu nezināšanu vai nolaidību.

11. Līguma izbeigšana

Jūs piekrītat, ka Ecrypto Global ir tiesības nekavējoties apturēt jūsu konta (un jebkuru kontu, kas faktiski pieder saistītām organizācijām vai filiālēm), iesaldēt vai bloķēt līdzekļus visos šādos kontos, kā arī apturēt piekļuvi Ecrypto Global jebkura iemesla dēļ, ieskaitot, ja rodas aizdomas, ka šādi konti pārkāpj šos noteikumus, mūsu privātuma politiku vai jebkurus piemērojamos likumus un noteikumus.Jūs piekrītat, ka Ecrypto Global nav atbildīgs pret jums par pastāvīgām vai īslaicīgām jūsu konta vai piekļuves izmaiņām, apturēšanu vai pārtraukšanu. visiem vai daļai Pakalpojumu. Ecrypto Global ir tiesības glabāt un izmantot darījumu datus vai citu informāciju, kas saistīta ar šādiem kontiem. Iepriekšminētās konta kontroles var piemērot arī šādos gadījumos:
 • Konts ir pakļauts valdības procesam, kriminālizmeklēšanai vai citai tiesvedībai, kas vēl nav pabeigta.
 • Kontā mēs pamanām neparastu darbību;
 • Mēs atklājam neatļautu piekļuvi kontam.
 • Mums tas jādara ar tiesas rīkojumu vai pārvaldes / valdības iestādes pavēli
Gadījumā, ja notiek kāds no šiem notikumiem, Ecrypto Global ir tiesības tieši izbeigt šo līgumu, anulējot Jūsu kontu, kā arī ir tiesības neatgriezeniski iesaldēt (anulēt) jūsu konta pilnvaras Ecrypto Global un atsaukt atbilstošo Ecrypto Tā globālais konts:
 • pēc tam, kad Ecrypto Global izbeidz pakalpojumus jums;
 • jūs, iespējams, tieši vai netieši reģistrējaties vai reģistrējaties uz kādas citas personas vārda kā Ecrypto Global lietotājs;
 • jūsu sniegtā informācija ir nepatiesa, kļūdaina, novecojusi vai nepilnīga; kad šie noteikumi tiek grozīti, jūs skaidri paziņojat un paziņojat Ecrypto Global par savu nevēlēšanos pieņemt grozītos noteikumus;
 • jūs pieprasāt pārtraukt Pakalpojumus; un
 • jebkuriem citiem apstākļiem, kad Ecrypto Global uzskata, ka tai būtu jāpārtrauc pakalpojumu sniegšana.

Ja jūsu konts tiek izbeigts, konta un darījuma informācija, kas nepieciešama datu saglabāšanas standartu ievērošanai, tiks droši glabāta 5 gadus. Turklāt, ja darījums konta pabeigšanas procesa laikā nav pabeigts, Ecrypto Global ir tiesības paziņot par to jūsu darījuma partnerim. Jūs atzīstat, ka lietotāja iniciēta konta aiziešana (tiesības uz dzēšanu saskaņā ar GDPR vai citiem līdzvērtīgiem noteikumiem) tiks pakļauta arī iepriekš minētajam izbeigšanas protokolam.

Ja Ecrypto Global saņem paziņojumu, ka visi jūsu kontā esošie līdzekļi tiek nozagti vai kā citādi likumīgi jums nepieder, Ecrypto Global var, bet nav pienākuma, uzlikt administratīvo aizturējumu ietekmētajiem līdzekļiem un jūsu kontam. Ja Ecrypto Global patiešām administratīvi aiztur daļu vai visus jūsu līdzekļus vai kontu, Ecrypto Global var turpināt šo aizturēšanu, kamēr strīds nav atrisināts un Ecrypto Global ir iesniegti pierādījumi par Ecrypto Global pieņemamu atrisinājumu. Ecrypto Global nepiedalīsies nevienā šādā strīdā vai strīda risināšanā. Jūs piekrītat, ka Ecrypto Global nebūs atbildīgs vai atbildīgs par jebkuru šādu turēšanu vai par jūsu nespēju izņemt līdzekļus vai veikt darījumus laikā. jebkuras šādas aizturēšanas periods.

a. Atlikušie līdzekļi pēc konta darbības pārtraukšanas

Izņemot gadījumus, kas norādīti b) apakšpunktā, pēc konta slēgšanas / izņemšanas viss atliktais konta atlikums (ieskaitot izmaksas un saistības, kas pienākas Ecrypto Global) kontā tiks nekavējoties samaksāts Ecrypto Global. Pēc visu nesamaksāto summu apmaksas. iekasējot maksu no Ecrypto Global (ja tāda ir), Lietotājam būs 5 darba dienas, lai izņemtu visus līdzekļus no konta.

b. Atlikušie līdzekļi pēc konta darbības pārtraukšanas krāpšanas, likuma pārkāpuma vai šo noteikumu pārkāpšanas dēļ)

Ecrypto Global pilnībā pārvalda līdzekļus un Lietotāju datus / informāciju, kas var tikt nodota valdības institūcijām, ja Konta apturēšana / slēgšana rodas krāpšanas izmeklēšanas, likuma izmeklēšanas vai šo Noteikumu pārkāpuma dēļ.

12. Nav finanšu konsultāciju

Ecrypto Global nav jūsu brokeris, starpnieks, aģents vai konsultants, un tam nav nekādu fiduciāru attiecību vai saistību pret jums saistībā ar darījumiem vai citiem lēmumiem vai darbībām, kuras jūs veicat, izmantojot pakalpojumus. Nekāda komunikācija vai informācija, ko jums sniedz Ecrypto Global ir paredzēts vai tiks uzskatīts vai interpretēts kā ieguldījumu konsultācijas, finanšu konsultācijas, tirdzniecības konsultācijas vai jebkāda cita veida konsultācijas. Visi darījumi tiek veikti automātiski, pamatojoties uz jūsu rīkojuma norādījumu parametriem un saskaņā ar norīkotajām tirdzniecības izpildes procedūrām. , un tikai jūs esat atbildīgs par tā noteikšanu, vai jebkāds ieguldījums, ieguldījumu stratēģija vai ar to saistīts darījums ir piemērots jums, pamatojoties uz jūsu personīgajiem ieguldījumu mērķiem, finansiālajiem apstākļiem un riska toleranci. Jums par konkrēto situāciju jākonsultējas ar savu juridisko vai nodokļu speciālistu. Ecrypto Global neiesakām jums pirkt, nopelnīt, pārdot vai turēt nevienu digitālo valūtu Pieņemot lēmumu pirkt, pārdot vai turēt jebkādu digitālo valūtu, pirms jebkāda ieguldījuma lēmuma pieņemšanas jums jāveic patstāvīga pārbaude un jākonsultējas ar finanšu konsultantiem. Ecrypto Global nebūs atbildīgs par lēmumiem, kurus jūs pieņemat, lai iegādātos, pārdotu vai turētu digitālo valūtu, pamatojoties uz Ecrypto Global sniegto informāciju.

13. Atbilstība vietējiem likumiem

Lietotāja pienākums ir ievērot vietējos likumus attiecībā uz Ecrypto Global likumīgu izmantošanu viņu vietējā jurisdikcijā. Lietotājiem ir jāņem vērā arī visu vietējo nodokļu apmēru nodokļi, ieturēšana, iekasēšana, ziņošana Visi Ecrypto Global un jebkura tā pakalpojuma lietotāji atzīst un paziņo, ka viņu līdzekļu avots nāk likumīgā veidā un nav atvasināts no nelikumīgām darbībām. Ecrypto Global uztur sadarbības nostāju ar tiesībaizsardzības iestādēm. iestādes visā pasaulē un nevilcināsies arestēt, iesaldēt, izbeigt to lietotāju kontu un līdzekļus, kuri ir izslēgti vai izmeklēti ar likumīgu mandātu.

14. Privātuma politika

Lai piekļūtu pakalpojumiem, būs jāiesniedz noteikta personīgi identificējama informācija. Lūdzu, pārskatiet Ecrypto Global privātuma politiku, kas atrodama vietnē https://www.EcryptoGlobal.com, lai iegūtu kopsavilkumu par Ecrypto Global praksi saistībā ar personiski identificējamas informācijas vākšanu un izmantošanu.

15. Strīdu izšķiršana: forums, šķīrējtiesa, atteikšanās no kopīgas prasības, piemērojamie tiesību akti

LŪDZU, LŪDZI Rūpīgi izlasiet šo sadaļu, jo tajā tiek prasīts iegūt noteiktas tiesības uz likumīgu procesu nodošanu, ieskaitot to kā ASV rezidentu klase.

a. Paziņošana par strīdu. Lūdzu, vispirms sazinieties ar Ecrypto Global! Ecrypto Global vēlas novērst jūsu problēmas, nevirzoties uz formālu tiesvedību. Pirms prasības iesniegšanas jūs piekrītat mēģināt domstarpības atrisināt neformāli, vispirms sazinoties ar Ecrypto Global caur https: / /EcryptoGlobal.com.

b. Vienošanās ar šķīrējtiesu. Jūs un Ecrypto Global piekrītat visas ar šo līgumu saistītās prasības (ieskaitot visus jautājumus par tā esamību, derīgumu, izbeigšanu vai jebkuriem sniegtajiem pakalpojumiem vai produktiem un jebkuriem mūsu izteikumiem), izmantojot galīgo un saistošo šķīrējtiesu, izņemot tos, kas aprakstīti zemāk esošajos izņēmumos no vienošanās par šķīrējtiesu. Jūs piekrītat vispirms dot mums iespēju atrisināt visas pretenzijas, sazinoties ar mums, kā aprakstīts iepriekš a) apakšpunktā. Ja mēs nevaram atrisināt jūsu prasības 60 dienu laikā saņemot paziņojumu, jūs varat meklēt šķīrējtiesas palīdzību, kā norādīts turpmāk.

c. Šķīrējtiesas procedūra. Vai nu jūs, vai Ecrypto Global, var iesniegt strīdu (pēc lojālām pūlēm atrisināt šādu strīdu saskaņā ar a) un b) apakšpunktu iepriekš) galīgajam, saistošajam risinājumam.

d. Izņēmumi. Tomēr, lai izvairītos no šaubām, gadījumos, kad prasības nav jurisdikcijā, prasības tiks nodotas izskatīšanai un beidzot atrisinātas.

e. Paziņojums. Lai sāktu šķīrējtiesas procesu, jums jānosūta Ecrypto Global vēstule, kurā tiek lūgts šķīrējtiesas process un aprakstītas jūsu prasības.

f.Kontroles likums. Šo līgumu regulē Ecrypto Global.

16. Dažādi

a. Neatkarīgas puses.Ecrypto Global ir neatkarīgs darbuzņēmējs un nav jūsu aģents šo noteikumu izpildē. Šie noteikumi nav interpretējami kā pierādījums pušu asociācijai, kopuzņēmumam, partnerībai vai franšīzei.

b. Viss līgums. Šie noteikumi veido visu pušu vienošanos par Pakalpojumu izmantošanu un aizstās visus iepriekšējos rakstiskos vai mutiskos starp pusēm noslēgtos līgumus. Tirdzniecības vai citas regulāras prakses vai darījuma metodes neizmantošana starp pusēm tiks izmantots, lai mainītu, interpretētu, papildinātu vai mainītu šo noteikumu noteikumus.

c. Force Majeure.Ecrypto Global nebūs atbildīgs par kavēšanos vai neizpildi, kā prasīts šajos noteikumos, jebkādu iemeslu vai apstākļu dēļ, kurus Ecrypto Global nevar saprātīgi kontrolēt.

d. Atdalāmība. Ja kāda šo Noteikumu daļa tiek atzīta par nederīgu vai neizpildāmu, šāda spēkā neesamība vai izpildāmība neietekmēs pārējos šo Noteikumu noteikumus, kuri paliks pilnā spēkā un spēkā, un spēkā stāsies nederīgā vai neizpildāmā daļa. cik vien iespējams.

e. Piešķiršana. Jūs nedrīkstat nodot vai nodot nekādas tiesības izmantot Pakalpojumus vai kādas no jūsu tiesībām vai pienākumiem, kas izriet no šiem noteikumiem, bez iepriekšējas rakstiskas mūsu piekrišanas, tostarp ar likuma piemērošanu vai saistībā ar jebkādām kontroles izmaiņām. Ecrypto Global var pilnībā vai daļēji nodot vai nodot visas vai visas savas tiesības vai pienākumus, kas izriet no šiem noteikumiem, bez iepriekšēja brīdinājuma vai nesaņemot jūsu piekrišanu vai apstiprinājumu

f. Atteikšanās. Puses nepieprasīšana izpildīt kādus nosacījumus neietekmēs šīs puses tiesības pieprasīt izpildi jebkurā laikā pēc tam, kā arī atteikšanās no šo noteikumu pārkāpumiem vai neizpildīšanas vai jebkura šo noteikumu noteikuma nebūs uzskatāma par atteikšanās no turpmākiem pārkāpumiem vai saistību neizpildes vai atteikšanās no paša noteikuma.

g. Trešo pušu vietņu atruna. Jebkura saite uz trešo personu vietnēm no Pakalpojumiem nenozīmē, ka Ecrypto Global ir apstiprinājusi jebkurus tajās piedāvātos produktus, pakalpojumus vai informāciju, kā arī Ecrypto Global negarantē tajās esošās informācijas precizitāti. Turklāt, tā kā Ecrypto Global nekontrolē trešo personu vietņu lietošanas noteikumus vai privātuma praksi, jums rūpīgi jāizlasa un jāsaprot šī politika.

h. Kontaktinformācija.Lai iegūtu vairāk informācijas par Ecrypto Global, varat atsaukties uz informāciju par uzņēmumu un licencēm, kas atrodama tīmekļa vietnē. Ja jums ir jautājumi par šo līgumu, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Ecrypto Global, lai uzzinātu vairāk, izmantojot mūsu klientu atbalsta komandu, http: //EcryptoGlobal.com.

Kopija; 2018-2019 EcryptoglobalVisas tiesības aizsargātas. WebMaster: Golden Zhao