Ecrypto globālā privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināts: 2019. gada 24. septembrī

Uz to, kā jūs izmantojat kādu no mūsu vietnēm, attiecas šīs vietnes lietošanas noteikumi.

Šī politika attiecas uz:

a. Vietnes, kas pieder Ecrypto Global Co, Inc. un jebkuram no mūsu meitasuzņēmumiem vai saistītajiem uzņēmumiem vai kuras to pārvalda, ja vien šai vietnei nav savas privātuma politikas; ja tā notiek, šī politika tiek piemērota

b. Ecrypto Global mobilās lietotnes

c. Informācija, kuru mēs apkopojam Ecrypto Global veikalos un citās vietās un pasākumos ar kriptonauda Globālais nosaukums.

Vienkāršības labad visā šajā politikā mēs sauksim Ecrypto Global vietņu un mobilo lietotņu digitālos īpašumus.

Ko mēs kolekcionējam:

a. Informācija, kuru jūs mums sniedzat.

b. Mēs apkopojam un uzglabājam jūsu sniegto informāciju, izmantojot mūsu digitālos rekvizītus un veikalos.

c. Informācija, ko mēs savācam no jums, ietver šādas lietas:

a) vārds

b) pasta adrese

c) e-pasta adrese

d) Tālruņa numurs

d. Dažās situācijās mēs varam savākt arī šādas lietas:

a) Autovadītāja apliecības numurs

b) viss jūsu sociālās apdrošināšanas numurs

c) Informācija par atrašanās vietu

d) Demogrāfiskā un dzīvesveida informācija

e. Informācija, kuru jūs sniedzat mums par citiem.

f. Jūs varat mums sniegt informāciju par citiem cilvēkiem. Mēs izmantosim šo informāciju tikai konkrēta iemesla dēļ, kuru jūs to sniedzat.

g. Informācija no citiem avotiem.

h. Mēs varam saņemt informāciju par jums no citiem avotiem, ieskaitot trešās puses, kas palīdz mums atjaunināt, paplašināt un analizēt mūsu ierakstus un identificēt jaunus klientus, kā arī sniegt produktus un pakalpojumus, kas jūs varētu interesēt.

i. Informācija tiek automātiski savākta tiešsaistē.

j. Ecrypto Global un mūsu partneri izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai analizētu tendences, administrētu vietni, izsekotu lietotāju pārvietošanos ap vietni un apkopotu demogrāfisko informāciju par mūsu lietotāju bāzi kopumā. Lietotāji var kontrolēt sīkdatņu izmantošanu individuālā pārlūka līmenī.

k. Mēs varam ļaut trešo personu pakalpojumu sniedzējiem vākt un apstrādāt kādu informāciju no mūsu digitālajiem īpašumiem. Mēs varam dalīties ar personisko informāciju ar šiem pakalpojumu sniedzējiem, un mums var būt līdzīgas vienošanās ar reklāmdevējiem, kas balstīti uz interesēm. Tālāk ir sniegta sīkāka informācija par reklāmām, kas balstītas uz interesēm.

l. Informācija par atrašanās vietu.

m. Daži no mūsu digitālajiem īpašumiem var apkopot jūsu atrašanās vietu. Mēs varam arī izmantot šo informāciju, lai noteiktu, vai sniegt jums saturu, informāciju un paziņojumus, kas, iespējams, tiek pieprasīti likumos, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

n. Atsauksmes un cits jūsu sniegtais saturs.

o. Mūsu vietnes piedāvā publiski pieejamus emuārus vai kopienas forumus. Ņemiet vērā, ka ikviens, kurš piekļūst šīm vietām, var lasīt, apkopot un izmantot jūsu sniegto informāciju.

Kā mēs izmantojam apkopoto informāciju:

Lai ievērotu globālos nozares normatīvos standartus, tostarp nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas novēršanu (AML), zināšanu klientu (KYC) un terorisma apkarošanas finansēšanu (CTF), Ecrypto Global pieprasa, lai lietotāju kontiem tiktu veikta lietotāja identitātes autentifikācija gan personīgā, gan uzņēmuma līmenī. konti. Tas nozīmē oficiālas identifikācijas vākšanu.

a. Identificēšana jūs mūsu vietnēs vai mobilajā lietotnē, lai pielāgotu jūsu pieredzi (piemēram, pamatojoties uz pirkumu vēsturi vai jūsu atrašanās vietu)

b. Produktu, pakalpojumu vai informācijas pasūtījumu un pieprasījumu izpilde

c. Izsekošana un tiešsaistes pasūtījumu apstiprināšana

d. Produktu piegāde un uzstādīšana

e. Mārketinga un reklāmas produkti un pakalpojumi

f. Pētījumu un analīzes veikšana

Informācijas saglabāšana.

Mēs varam glabāt jūsu informāciju tik ilgi, kamēr jūsu konts ir aktīvs vai cik nepieciešams, lai sniegtu jums pakalpojumus, ievērotu mūsu juridiskās saistības, risinātu strīdus un izpildītu mūsu līgumus.

Kā mēs dalāmies ar jūsu informāciju.

Ecrypto Global nepārdod, nenomā un netirgo jūsu personisko informāciju trešajām personām. Mēs dalāmies jūsu informācijā tikai tālāk aprakstītajos veidos. Mēs varam apvienot vai dalīties ar informāciju starp pašreizējiem vai nākamajiem Ecrypto Global uzņēmumiem, ieskaitot saistītos un meitasuzņēmumus.

Mēs varam dalīties ar jūsu informāciju ar trešajām personām, lai sniegtu pakalpojumus mūsu vārdā, piemēram:

A. Rīkojumu izpilde

B. Instalāciju plānošana un izpilde

C. Apkopes produkti

D. Aktivitātes mūsu Ecrypto globālā mārketinga programmā

E. Ecrypto globālā mārketinga komunikāciju nosūtīšana

F. Abonēšanas pakalpojumu izpilde

G. Pētniecības un analīzes veikšana

Mēs varam dalīties ar personisko informāciju saistībā ar kopzīmola produktu vai pakalpojumu piedāvājumiem (ieskaitot personiskās informācijas apmaiņu ar trešajām personām, lai apstiprinātu piedāvājumus). Turklāt mēs varam dalīties ar personisko informāciju saistībā ar finanšu produktiem vai pakalpojumiem, kas saistīti ar mūsu biznesu.

Dažreiz mums var prasīt dalīties ar personisko informāciju juridisku iemeslu dēļ, piemēram, ja mums to prasa regula, tiesas rīkojums, tiesas pavēste vai cits tiesisks process. Mēs varam arī dalīties ar informāciju, ja uzskatām, ka ir nepieciešams ievērot likumus vai atbildēt uz valdības pieprasījumu, vai ja mēs uzskatām, ka informācijas atklāšana ir nepieciešama vai piemērota, lai aizsargātu Ecrypto Global, mūsu klientus vai citus.

Mēs varam dalīties ar personisko informāciju uzņēmuma pārdošanas, apvienošanās, pārņemšanas, darbības izbeigšanas vai līdzīga notikuma gadījumā. Ja notiks šāds notikums, mēs jums pa e-pastu informēsim, ja mūsu piemērojamajā (-ās) vietnē (-ēs) ir jūsu e-pasta adrese un / vai pamanāms paziņojums par visām īpašumtiesību izmaiņām, kā arī par jebkuru izvēli, kas jums varētu būt attiecībā uz jūsu personisko informāciju .

Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju.

Mēs izmantojam dažādus informācijas drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes darījumus ar mums.

a. Mēs izmantojam saprātīgus drošības pasākumus, lai aizsargātu mūsu kontrolē esošās personiskās informācijas konfidencialitāti un atbilstoši ierobežotu piekļuvi tai.

b. Mūsu digitālie rekvizīti izmanto šifrēšanas tehnoloģiju, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju.

Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu informāciju, bet jūs varat darīt savu daļu. Jums jāizveido spēcīga parole un jāaizsargā pret neatļautu piekļuvi parolei un datoram. Kad beidzat lietot koplietotu datoru, noteikti izrakstieties un nedalieties ar paroli nevienam. Mēs nevaram garantēt jebkuras informācijas, kuru jūs mums pārsūtāt, drošību, un, izmantojot mūsu digitālos rekvizītus, jūs atzīstat, ka to darāt uz savu risku.

Jūsu izvēles.

Jūs jebkurā laikā varat:

A. Atjauniniet un labojiet savu personisko informāciju

B. Slēdziet kontu

Lai izdarītu kādu no šiem, informējiet mūs, izmantojot vienu no šīm metodēm:

· Izpildiet norādījumus mārketinga e-pastā, tiešajā pastā vai mobilajā saziņā, ko saņemat no mums

· Sniedziet savu pieprasījumu un pašreizējo kontaktinformāciju, izmantojot vienu no sazināšanās metodēm, kas uzskaitītas zemāk sadaļā Sazināties ar mums

Lūdzu, ņemiet vērā: pat ja mēs spējam anonimizēt vai padarīt jūsu saturu vai informāciju vairs nepieejamu, tas nenodrošina pilnīgu vai visaptverošu jūsu satura vai personiskās informācijas noņemšanu no interneta.

Saites uz citām vietnēm.

Mūsu vietnes saista ar citām vietnēm, daudzām no tām ir sava privātuma politika. Noteikti pārskatiet apmeklētās vietnes privātuma politiku.

Sociālo mediju iespējas.

Mūsu vietne ietver veidus, kā mijiedarboties un kopīgot, izmantojot sociālos medijus, izmantojot tādas funkcijas kā poga Facebook Patīk, poga Kopīgot šo vai interaktīvas mini programmas, kas darbojas mūsu vietnē (logrīki). Šīs funkcijas var apkopot informāciju, piemēram, jūsu IP adresi vai lapu, kuru apmeklējat mūsu vietnē, un var iestatīt sīkfailus, lai funkcija varētu darboties pareizi. Sociālo mediju funkcijas var mitināt trešās puses vai tieši mitināt mūsu vietnē. Jūsu mijiedarbību ar šīm funkcijām regulē sociālo mediju uzņēmuma, kas nodrošina šo funkciju, privātuma politika. Ja jums ir jautājumi vai bažas par mūsu privātuma politiku vai praksi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Privātuma politikas atjauninājumi.

Mums un mūsu klientiem augot un attīstoties, iespējams, mums būs jāatjaunina mūsu privātuma politika. Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas, mēs jums paziņosim pa e-pastu (nosūtīts uz jūsu kontā norādīto e-pasta adresi) vai nosūtot paziņojumu šajā vietnē pirms izmaiņu stāšanās spēkā, kā arī informēsim jūs par visām iespējamām izvēlēm. attiecībā uz šīm izmaiņām.

Kopija; 2018-2019 EcryptoglobalVisas tiesības aizsargātas. WebMaster: Golden Zhao