„Ecrypto“ visuotinė privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. Rugsėjo 24 d

Jei naudojate bet kurią iš mūsų svetainių, taikomos šios svetainės naudojimo sąlygos.

Ši politika taikoma:

a. Tinklalapiai, priklausantys „Ecrypto Global Co, Inc.“ ir bet kurioms mūsų dukterinėms įmonėms ar susijusioms įmonėms arba valdomi jų, nebent ta svetainė turi savo privatumo politiką; jei taip yra, taikoma ta politika

b. „Ecrypto Global“ programos mobiliesiems

c. Informacija, kurią renkame „Ecrypto Global“ parduotuvėse ir kitose vietose bei renginiuose pagal kriptovaliutos „Global“ pavadinimą.

Paprastumo dėka šioje „Ecrypto Global“ svetainėse ir programose mobiliesiems vadinsime skaitmenines ypatybes.

Ką renkame:

a. Informacija, kurią suteikiate mums.

b. Mes renkame ir kaupiame jūsų pateiktą informaciją per mūsų skaitmenines ypatybes ir parduotuvėse.

c. Informacija, kurią renkame iš jūsų, apima tokius dalykus:

vardas

b) pašto adresas

c) El. pašto adresas

d) Telefono numeris

d. Tam tikrose situacijose taip pat galime rinkti tokius dalykus kaip:

a) Vairuotojo pažymėjimo numeris

b) visas jūsų socialinio draudimo numeris

c) Informacija apie vietą

d) Demografinė ir gyvenimo būdo informacija

e. Informacija, kurią suteikiate mums apie kitus.

f. Jūs galite mums suteikti informacijos apie kitus žmones. Šią informaciją naudosime tik dėl konkrečios priežasties, kurią jūs pateikėte.

g. Informacija iš kitų šaltinių.

h. Mes galime gauti informacijos apie jus iš kitų šaltinių, įskaitant trečiąsias šalis, kurios padeda mums atnaujinti, išplėsti ir analizuoti mūsų įrašus ir nustatyti naujus klientus bei teikti produktus ir paslaugas, kurie gali jus sudominti.

i. Informacija renkama automatiškai internetu.

j. „Ecrypto Global“ ir mūsų partneriai naudoja tokias technologijas kaip slapukai ar panašios technologijos, norėdami analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą aplink svetainę ir rinkti demografinę informaciją apie visą mūsų vartotojų bazę. Vartotojai gali kontroliuoti slapukų naudojimą individualios naršyklės lygiu.

k. Mes galime leisti trečiųjų šalių paslaugų teikėjams rinkti ir apdoroti tam tikrą informaciją iš mūsų skaitmeninių ypatybių. Mes galime dalytis asmenine informacija su tais teikėjais ir turėti panašius susitarimus su reklamuotojais, pagrįstais pomėgiais. Žemiau pateikiame daugiau informacijos apie pomėgiais paremtus skelbimus.

l. Vietos informacija.

m. Kai kurios mūsų skaitmeninės savybės gali rinkti jūsų buvimo vietą. Mes taip pat galime naudoti šią informaciją norėdami nustatyti, ar pateikti jums turinį, informaciją ir pranešimus, kurių gali būti reikalaujama pagal jūsų buvimo vietą pagal įstatymus.

n. Atsiliepimai ir kitas jūsų pateiktas turinys.

o. Mūsų svetainėse yra viešai prieinami tinklaraščiai ar bendruomenės forumai. Atminkite, kad visi, kurie pasiekia šias sritis, gali skaityti, rinkti ir naudoti jūsų pateiktą informaciją.

Kaip mes naudojame surinktą informaciją:

Siekdama laikytis pasaulinių pramonės norminių standartų, įskaitant kovos su pinigų plovimu (AML), „Pažink savo klientą“ (KYC) ir kovos su terorizmu finansavimą (CTF), „Ecrypto Global“ reikalauja, kad vartotojo abonementuose būtų atliekamas vartotojo tapatybės autentifikavimas tiek asmeniniu, tiek įmonės lygiu. sąskaitos. Tai reiškia, kad reikia surinkti oficialų identifikavimą.

a. Jūsų tapatybės nustatymas mūsų svetainėse ar programoje mobiliesiems, kad būtų galima pritaikyti jūsų patirtį (pavyzdžiui, atsižvelgiant į jūsų pirkimo istoriją ar jūsų buvimo vietą)

b. Produktų, paslaugų ar informacijos užsakymų ir užklausų įvykdymas

c. Internetinių užsakymų stebėjimas ir patvirtinimas

d. Produktų pristatymas ir montavimas

e. Produktų ir paslaugų rinkodara ir reklama

f. Tyrimų ir analizės atlikimas

Informacijos saugojimas.

Mes galime saugoti jūsų informaciją tol, kol jūsų sąskaita yra aktyvi arba tiek, kiek reikia norint suteikti jums paslaugas, vykdyti mūsų teisinius įsipareigojimus, išspręsti ginčus ir vykdyti mūsų susitarimus.

Kaip dalijamės jūsų informacija.

„Ecrypto Global“ neparduoda, nenuomoja ir neprekiauja jūsų asmenine informacija trečiosioms šalims. Dalijamės jūsų informacija tik žemiau aprašytais būdais. Mes galime sujungti arba dalytis informacija tarp esamų ar būsimų „Ecrypto Global“ kompanijų, įskaitant dukterines ir dukterines įmones.

Mes galime pasidalyti jūsų informacija su trečiosiomis šalimis, kad teiktume paslaugas mūsų vardu, pavyzdžiui:

A. Užsakymų vykdymas

B. Instaliacijų planavimas ir atlikimas

C. Aptarnavimo produktai

D. Veikla mūsų „Ecrypto Global“ rinkodaros programoje

E. „Ecrypto Global“ rinkodaros komunikacijos siuntimas

F. Prenumeratos paslaugų teikimas

G. Tyrimų ir analizės atlikimas

Mes galime dalytis asmenine informacija, susijusia su prekės ženklo prekių ar paslaugų pasiūlymais (įskaitant dalijimąsi asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kad būtų patvirtinti pasiūlymai). Be to, mes galime dalintis asmenine informacija, susijusia su finansiniais produktais ar paslaugomis, susijusiomis su mūsų verslu.

Kartais gali reikėti dalintis asmenine informacija dėl teisinių priežasčių, pavyzdžiui, jei to reikalaujame reglamentu, teismo įsakymu, teismo šaukimu ar kitu teisiniu procesu. Mes taip pat galime dalintis informacija, kai manome, kad būtina laikytis įstatymų arba atsakyti į vyriausybės prašymą, arba kai manome, kad informacijos atskleidimas yra būtinas ar tinkamas siekiant apsaugoti „Ecrypto Global“, mūsų klientus ar kitus.

Mes galime dalytis asmenine informacija įvykus įmonių pardavimui, susijungimui, įsigijimui, likvidavimui ar panašiam įvykiui. Jei toks įvykis įvyks, mes jums pranešime el. Paštu, jei jūsų el. Pašto adresą ir (arba) matomą pranešimą mūsų taikomoje (-ose) svetainėje (-se) rasite apie bet kokį nuosavybės pasikeitimą, taip pat apie bet kokius jūsų asmeninės informacijos pasirinkimus. .

Kaip mes saugome jūsų informaciją.

Norėdami apsaugoti jūsų internetines operacijas su mumis, naudojame įvairias informacijos saugumo priemones.

a. Mes naudojame pagrįstas saugumo priemones, siekdami apsaugoti mūsų kontroliuojamos asmeninės informacijos konfidencialumą ir tinkamai apriboti prieigą prie jos.

b. Mūsų skaitmeninės savybės naudoja šifravimo technologiją, kad apsaugotų jūsų asmeninę informaciją.

Mes esame įsipareigoję saugoti jūsų informaciją, tačiau jūs galite padaryti savo dalį. Turėtumėte sukurti tvirtą slaptažodį ir apsaugoti nuo neteisėtos prieigos prie savo slaptažodžio ir kompiuterio. Baigę naudotis bendrai naudojamu kompiuteriu, būtinai atsijunkite ir nesidalykite savo slaptažodžiu su niekuo. Mes negalime garantuoti jokios informacijos, kurią perduodate mums, saugumo, o naudodamiesi skaitmeninėmis savybėmis jūs patvirtinate, kad tai darote savo pačių rizika.

Jūsų pasirinkimas.

Jūs galite bet kada:

A. Atnaujinkite ir ištaisykite savo asmeninę informaciją

B. Uždarykite savo sąskaitą

Norėdami atlikti bet kurį iš šių būdų, praneškite mums vienu iš šių būdų:

· Laikykitės nurodymų, pateiktų rinkodaros el. Laiške, tiesioginiame laiške ar mobiliajame ryšyje, kurį gaunate iš mūsų

· Pateikite savo prašymą ir dabartinę kontaktinę informaciją naudodamiesi vienu iš susisiekimo būdų, nurodytu žemiau „Susisiekite su mumis“

Atminkite: net jei mes galime padaryti anonimišką ar padaryti jūsų turinį ar informaciją nebematomą, tai neužtikrina visiško ar visapusiško jūsų turinio ar asmeninės informacijos pašalinimo iš interneto.

Nuorodos į kitas svetaines.

Mūsų svetainės nukreipia į kitas svetaines, kurių daugelis turi savo privatumo politiką. Būtinai perskaitykite lankomos svetainės privatumo politiką.

Socialinės medijos ypatybės.

Mūsų svetainė apima būdus, kaip bendrauti ir dalytis naudojant socialinę mediją, naudojant tokias funkcijas kaip „Facebook Like“ mygtukas, „Share This“ mygtukas arba interaktyvios mini programos, veikiančios mūsų svetainėje (valdikliai). Šios funkcijos gali rinkti tokią informaciją kaip jūsų IP adresas ar puslapis, kurį lankotės mūsų svetainėje, ir gali nustatyti slapukus, kad ši funkcija veiktų tinkamai. Socialinės medijos funkcijas gali talpinti trečioji šalis arba talpinti tiesiogiai mūsų svetainėje. Jūsų sąveiką su šiomis funkcijomis reglamentuoja šią funkciją teikiančios socialinės žiniasklaidos įmonės privatumo politika. Jei turite klausimų ar nerimaujate dėl mūsų privatumo politikos ar praktikos, susisiekite su mumis.

Privatumo politikos atnaujinimai.

Mums ir mūsų klientams augant ir tobulėjant, mums gali reikėti atnaujinti privatumo politiką. Jei atliksime esminių pakeitimų, mes jums apie tai pranešime el. Paštu (išsiųstu jūsų paskyroje nurodytu el. Pašto adresu) arba paskelbdami pranešimą šioje svetainėje prieš įsigaliojant pakeitimui, taip pat informuosime apie bet kokius jūsų pasirinkimus atsižvelgdamas į šiuos pokyčius.

Kopija; 2018-2019 EcryptoglobalVisos teisės saugomos „WebMaster“: „Golden Zhao“