Ecrypto ülemaailmne privaatsuseeskirjad

Viimati värskendatud: 24. septembril 2019

Mis tahes meie saidi kasutamisel kehtivad selle saidi kasutustingimused.

Need reeglid kehtivad:

a. Veebisaidid, mida omavad või haldavad Ecrypto Global Co, Inc. ja meie tütarettevõtted või seotud ettevõtted, välja arvatud juhul, kui sellel saidil on oma privaatsuseeskirjad; kui see juhtub, kehtib see poliitika

b. Ecrypto globaalsed mobiilirakendused

c. Teave, mida kogume Ecrypto Global kauplustes ja muudes kohtades ning üritustel krüpto Globaalne nimi.

Lihtsuse huvides kutsume kogu selle poliitika Ecrypto Global veebisaite ja mobiilirakenduste digitaalseid atribuute.

Mida me kogume:

a. Teave, mille annate meile.

b. Kogume ja säilitame teie esitatud teavet meie digitaalsete omaduste kaudu ja meie poodides.

c. Teilt kogutav teave hõlmab näiteks järgmist:

a) nimi

b) postiaadress

c) e-posti aadress

d) telefoninumber

d. Teatud olukordades võime koguda ka järgmisi asju:

a) Juhiloa number

b) kogu teie sotsiaalkindlustuse number

c) asukohateave

d) Demograafiline teave ja elustiil

e. Teave, mille annate meile teiste kohta.

f. Võite meile anda teavet teiste inimeste kohta. Me kasutame seda teavet ainult teie edastatud konkreetsel põhjusel.

g. Teave muudest allikatest.

h. Võime saada teie kohta teavet muudest allikatest, sealhulgas kolmandatelt osapooltelt, mis aitavad meil oma andmeid ajakohastada, laiendada ja analüüsida ning uusi kliente tuvastada ja pakkuda teile huvitavaid tooteid ja teenuseid.

i. Veebis automaatselt kogutav teave.

j. Ecrypto Global ja meie partnerid kasutavad tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid või sarnaseid tehnoloogiaid, et analüüsida suundumusi, hallata veebisaiti, jälgida kasutajate liikumist veebisaidil ja koguda demograafilist teavet kogu meie kasutajaskonna kohta. Kasutajad saavad küpsiste kasutamist juhtida üksiku brauseri tasemel.

k. Võime lubada, et kolmandate osapoolte teenusepakkujad koguvad ja töötlevad meie digitaalsetest omadustest mingit teavet. Võime jagada isiklikku teavet nende pakkujatega ja meil võivad olla sarnased kokkulepped ka huvipõhiste reklaamijatega. Pakume lisateavet huvipõhiste reklaamide kohta allpool.

l. Asukoha teave.

m Mõni meie digitaalne atribuut võib koguda teie asukoha. Samuti võime seda teavet kasutada selleks, et otsustada, kas pakkuda teile sisu, teavet ja teatisi, mida teie asukoha põhjal seadused võivad nõuda.

n. Arvustused ja muu teie esitatud sisu.

o. Meie veebisaidid pakuvad avalikult juurdepääsetavaid ajaveebe või kogukonna foorumeid. Pidage meeles, et igaüks, kes nendele aladele pääseb, võib teie esitatud teavet lugeda, koguda ja kasutada.

Kuidas me kogutud teavet kasutame:

Globaalsete tööstusharude regulatiivsete standardite, sealhulgas rahapesu tõkestamise (AML), kliendi tundmise (KYC) ja terrorismi vastase võitluse rahastamise (CTF) järgimiseks nõuab Ecrypto Global kasutajakontodelt kasutajate identiteedi autentimist nii isiklikul kui ka ettevõtte tasandil. kontod. See eeldab ametliku isikutuvastamise kogumist.

a. Teie tuvastamine meie veebisaitidel või meie mobiilirakenduses teie kogemuse kohandamiseks (näiteks ostuajaloo või teie asukoha põhjal)

b. Toodete, teenuste või teabe tellimuste ja taotluste täitmine

c. Veebikorralduste jälgimine ja kinnitamine

d. Toodete tarnimine ja paigaldamine

e. Toodete ja teenuste turundus ja reklaam

f. Uuringute ja analüüside läbiviimine

Teabe säilitamine.

Võime teie andmeid säilitada seni, kuni teie konto on aktiivne või vajalik teenuste osutamiseks, juriidiliste kohustuste täitmiseks, vaidluste lahendamiseks ja lepingute jõustamiseks.

Kuidas me teie teavet jagame?

Ecrypto Global ei müü, ei rendi ega kaubelda teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele. Jagame teie teavet ainult allpool kirjeldatud viisil. Me võime ühendada või jagada teavet praeguste või tulevaste Ecrypto Global ettevõtete, sealhulgas sidus- ja tütarettevõtete vahel.

Võime teie nimel teenuseid osutada kolmandate osapooltega, näiteks:

A. Tellimuste täitmine

B. Paigalduste kavandamine ja teostamine

C. Toodete teenindamine

D. Tegevused meie Ecrypto globaalses turundusprogrammis

E. Ecrypto globaalse turunduskommunikatsiooni saatmine

F. Tellimisteenuste täitmine

G. Uuringute ja analüüside läbiviimine

Võime jagada isiklikku teavet seoses kaubamärgi alla kuuluvate toodete või teenuste pakkumisega (sealhulgas jagada isiklikku teavet kolmandate osapooltega pakkumiste kinnitamiseks). Lisaks võime jagada isiklikku teavet seoses meie äriga seotud finantstoodete või teenustega.

Mõnikord võidakse meilt nõuda isikliku teabe jagamist juriidilistel põhjustel, näiteks kui seda nõutakse meil määrusega, kohtumäärusega, kohtukutsega või muu kohtumenetlusega. Võime teavet jagada ka siis, kui usume, et seadusi on vaja täita või valitsuse taotlusele vastata, või kui usume, et teabe avaldamine on vajalik või asjakohane Ecrypto Globali, meie klientide või teiste kaitsmiseks.

Võime jagada isiklikku teavet ettevõtte müügi, ühinemise, omandamise, likvideerimise või muu sarnase sündmuse korral. Kui selline sündmus aset leiab, teavitame teid e-posti teel, kui meil on teie e-posti aadress ja / või meie kohaldatavatel veebisaitidel silmatorkav teade omandimuutustest ja teie isikliku teabe osas tehtud valikutest. .

Kuidas me teie teavet kaitseme?

Teiega tehtavate veebitehingute kaitsmiseks kasutame mitmesuguseid infoturbemeetmeid.

a. Kasutame mõistlikke turvameetmeid, et kaitsta meie kontrolli all oleva isikliku teabe konfidentsiaalsust ja piirata sellega juurdepääsu.

b. Meie digitaalsed atribuudid kasutavad teie isikliku teabe kaitsmiseks krüptimistehnoloogiat.

Me oleme pühendunud teie teabe kaitsmisele, kuid saate oma osa anda. Peaksite looma tugeva parooli ja kaitsma paroolile ja teie arvutile volitamata juurdepääsu eest. Kui olete ühise arvuti kasutamise lõpetanud, logige kindlasti välja ja ärge jagage oma parooli kellegagi. Me ei saa garanteerida meile edastatud teabe turvalisust ja meie digitaalsete omaduste abil tunnistate, et teete seda omal vastutusel.

Teie valikud.

Võite igal ajal:

A. Uuendage ja parandage oma isiklikku teavet

B. Sulgege oma konto

Mõne neist toimingutest andke meile teada ühel järgmistest meetoditest.

· Järgige meilt saadud turundusmeilis, otsepostituses või mobiilsides sisalduvaid juhiseid

· Esitage oma päring ja praegune kontaktteave ühe alltoodud jaotises Võtke meiega ühendust võtmise meetodi abil

Pange tähele: isegi kui suudame teie sisu või teabe anonüümseks muuta või muuta selle nähtavaks, ei taga see teie sisu või isikliku teabe täielikku või täielikku eemaldamist Internetist.

Lingid teistele veebisaitidele.

Meie veebisaidid viitavad teistele veebisaitidele, paljudel neist on oma privaatsuseeskirjad. Vaadake kindlasti külastatava veebisaidi privaatsuseeskirjad üle.

Sotsiaalmeedia funktsioonid.

Meie veebisait sisaldab võimalusi suhtlemiseks ja jagamiseks sotsiaalse meedia abil selliste funktsioonide kaudu nagu nupp Facebook Meeldib, nupp Jaga seda või meie veebisaidil töötavad interaktiivsed miniprogrammid (vidinad). Need funktsioonid võivad koguda sellist teavet nagu teie IP-aadress või leht, mida külastate meie veebisaidil, ja võivad funktsiooni õigeks toimimiseks lubada küpsised. Sotsiaalmeedia funktsioone võib hallata kolmas osapool või majutada otse meie veebisaidil. Teie suhtlemist nende funktsioonidega reguleerib funktsiooni pakkuva sotsiaalmeediaettevõtte privaatsuseeskirjad. Kui teil on küsimusi või probleeme meie privaatsuspoliitika või tavadega, võtke meiega ühendust.

Privaatsuspoliitika värskendused.

Võimalik, et peame meie ja meie klientide kasvades ja arenedes oma privaatsuseeskirju värskendama. Kui teeme olulisi muudatusi, teavitame teid sellest e-posti teel (saadetakse teie kontol täpsustatud e-posti aadressile) või postitades sellele muudatuste jõustumisele sellel veebisaidil teate, samuti teavitame teid võimalike valikute kohta. olema nende muudatuste suhtes.

Kopeeri; 2018-2019 EcryptoglobalKõik õigused kaitstud. WebMaster: Golden Zhao